opakowania, opakowania jednorazowe, naczynia, naczynia jednorazowe, papier, papier pakowy, woreczki strunowe, kubki, kubki jednorazowe, folia aluminiowa, serwetki, jednorazowe, tukan, pakowanie, opakowanie
Start O firmie Oferta Pobierz Sklep Kontakt English
русский
Deutch
Saudi Arabia Language

Folia pęcherzykowa / b±belkowa

Folia b±belkowa

Folia b±belkowa to obecnie najbardziej popularny sposób zabezpieczania wysyłanych przedmiotów. Doskonale sprawdza się także podczas przeprowadzek, chroni±c przed uszkodzeniem zarówno mniejsze, jak i większe rzeczy. Dzięki b±belkom zawartym w folii, poszczególne przedmioty s± odpowiednio amortyzowane, unieruchomione i tym samym zabezpieczone przed wstrz±sami. To sprawia, że docieraj± do celu w doskonałym stanie.

Dzięki wieloletniej pracy zdobyli¶my do¶wiadczenie, które pozwala nam dopasować się do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. Oferujemy Państwu doskonałej jako¶ci folię b±belkow± - idealn± do zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów. Dostępna u nas folia pęcherzykowa to produkt odznaczaj±cy się duż± wytrzymało¶ci± i odporno¶ci± na rozdarcie. Nasza folia b±belkowa jest na tyle giętka i elastyczna, że bez problemu dopasowuje się do kształtu wszystkich produktów i skutecznie zapobiega powstawaniu rys na ich powierzchni. Dzięki temu, że jest wodoszczelna, chroni przedmioty przed wilgoci± i jednocze¶nie zabezpiecza je przed zabrudzeniem.

Folia b±belkowa Tukan Folia pęcherzykowa Tukan Folia Tukan

Folia idealna do pakowania

Oferowana przez nas folia b±belkowa dzięki swym wyj±tkowym zaletom znajduje niezwykle szeroki wachlarz zastosowań. Z powodzeniem można owin±ć w ni± różnego rodzaju przedmioty. Folia pęcherzykowa ochroni przed uszkodzeniem i zarysowaniem delikatny asortyment, jak szkło, lustro czy zastawa stołowa. Idealnie spisze się do ochrony urz±dzeń RTV i AGD, małej elektroniki, stolarki okienno-drzwiowej oraz armatury sanitarnej. Dzięki dużej elastyczno¶ci ¶wietnie sprawdzi się także do ochrony elementów wyposażenia wnętrz, w tym także mebli. Oferowana przez nas folia pęcherzykowa jest produktem przeznaczonym do wielokrotnego użycia. 

Wszystkie prawa zastrzeżone: Tukan Pack Sp. Z o.o., '2005r.   ||         02-255 Warszawa ul. Krakowiaków 633 | napiszdonas@tukan4.pl   |   +48228865646