opakowania, opakowania jednorazowe, naczynia, naczynia jednorazowe, papier, papier pakowy, woreczki strunowe, kubki, kubki jednorazowe, folia aluminiowa, serwetki, jednorazowe, tukan, pakowanie, opakowanie
Start O firmie Oferta Pobierz Sklep Kontakt English
русский
Deutch
Saudi Arabia Language

Tukan to firma rodzinna, która od przeszło 20 lat zajmuje się dystrybucją opakowań i naczyń jednorazowych. W tym czasie wypracowaliśmy zasady, według których działamy, a nasze najważniejsze wartości to profesjonalizm, terminowość i zadowolenie obsługiwanych Klientów.
Aby jak najlepiej dopasować się do Państwa oczekiwań, mamy w swoim portfolio szeroką ofertę produktów, często konkurencyjnych dostawców. Dlatego możecie Państwo kupić to, czego naprawdę potrzebujecie.
Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb zarówno agencji reklamowych, jak i małych producentów spożywczych, firm cateringowych i cateringu lotniczego, czy dużych koncernów. Do tej pory pracowaliśmy dla klientow takich jak: Bakoma, Eurocash, Coca-Cola, Novotel, Orbis, Farutex czy Pepsi-Cola. Spełniamy wysokie wymagania stawiane przez  jednostki z sektora publicznego, co zaowocowało wieloletnią współpracą popartą pozytywnymi referencjami.
Obsługujemy swoich Klientów kompleksowo – od podstawowych produktów, poprzez spersonalizowany asortyment z nadrukami indywidualnymi, po maszyny pakujące, usługi specjalnego pakowania, konfekcjonowania, produkcji opakowań technologią wtryskową, czy realizacje nietypowych i indywidualnych zamówień. W katalogu posiadamy wyroby firm takich jak: Huhtamaki, Anis, KreisPack, Inline, ALX, Linpack, Kram, Tedeco, RPC, Paccor i wiele innych.
Współpracujemy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi. Importujemy produkty z EU i Azji. W stałej sprzedaży posiadamy szeroką gamę towarową, która pozwala nam na bieżąco realizować dostawy dla naszych stałych jak i nowych odbiorców jednocześnie doskonale spełniać ich oczekiwania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu:

napiszdonas@tukan4.pl                     22 886 56 46

lub

odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego:

ul. Krakowiaków 63, 02-255 Warszawa od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-16.00

Wszystkie prawa zastrzeżone: Tukan Pack Sp. Z o.o., '2005r.   ||         02-255 Warszawa ul. Krakowiaków 63 | napiszdonas@tukan4.pl   |   +48228865646