opakowania, opakowania jednorazowe, naczynia, naczynia jednorazowe, papier, papier pakowy, woreczki strunowe, kubki, kubki jednorazowe, folia aluminiowa, serwetki, jednorazowe, tukan, pakowanie, opakowanie
Start About us Offer Download Shop Contact English
русский
Deutch
Saudi Arabia Language

Tukan to firma rodzinna, która od przeszło 20 lat zajmuje się dystrybucją opakowań i naczyń jednorazowych. W tym czasie wypracowaliśmy zasady, według których działamy, a nasze najważniejsze wartości to profesjonalizm, terminowość i zadowolenie obsługiwanych Klientów.
Aby jak najlepiej dopasować się do Państwa oczekiwań, mamy w swoim portfolio szeroką ofertę produktów, często konkurencyjnych dostawców. Dlatego możecie Państwo kupić to, czego naprawdę potrzebujecie.
Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb zarówno agencji reklamowych, jak i małych producentów spożywczych, firm cateringowych i cateringu lotniczego, czy dużych koncernów. Do tej pory pracowaliśmy dla klientow takich jak: Bakoma, Eurocash, Coca-Cola, Novotel, Orbis, Farutex czy Pepsi-Cola. Spełniamy wysokie wymagania stawiane przez  jednostki z sektora publicznego, co zaowocowało wieloletnią współpracą popartą pozytywnymi referencjami.
Obsługujemy swoich Klientów kompleksowo – od podstawowych produktów, poprzez spersonalizowany asortyment z nadrukami indywidualnymi, po maszyny pakujące, usługi specjalnego pakowania, konfekcjonowania, produkcji opakowań technologią wtryskową, czy realizacje nietypowych i indywidualnych zamówień. W katalogu posiadamy wyroby firm takich jak: Huhtamaki, Anis, KreisPack, Inline, ALX, Linpack, Kram, Tedeco, RPC, Paccor i wiele innych.
Współpracujemy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi. Importujemy produkty z EU i Azji. W stałej sprzedaży posiadamy szeroką gamę towarową, która pozwala nam na bieżąco realizować dostawy dla naszych stałych jak i nowych odbiorców jednocześnie doskonale spełniać ich oczekiwania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu:

napiszdonas@tukan4.pl                     22 886 56 46

lub

odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego:

ul. Krakowiaków 63, 02-255 Warszawa od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-16.00

Wszystkie prawa zastrzeżone: Tukan Pack Sp. Z o.o., '2005r.   ||         02-255 Warszawa ul. Krakowiaków 63 | napiszdonas@tukan4.pl   |   +48228865646